Dziewięć przepisów na powiększenie libido

Dziewięć przepisów na powiększenie libido

20 lutego 2015 problemy z potencją 0

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA wykazały, że dotyk aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Z tej przyczyny powinno się włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel