Kilka trików na mocniejszy wzwód

Kilka trików na mocniejszy wzwód

14 marca 2015 problemy z potencją 0

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu erekcja do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać namacalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest zazwyczaj zmęczony. Musi wypocząć. Wobec tego szalenie istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niezmiernie ważny.