Moda która nas otacza

Moda która nas otacza

28 maja 2015 Bez kategorii 0

Nadwaga, w szczególności pośród pań, w żadnym przypadku nie jest wskazana – przecież praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej pragnie wyglądać korzystnie. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie swojej prawdziwej wagi przy pomocy odzieży nie miało miejsca, przecież lepsza możliwość to wzięcie się nareszcie za siebie, zrzucenie zbędnych kilogramów, ale wiadomo, że nie w dosłownie każdym przypadku jest to możliwe. I właśnie dlatego bez dwóch zdań należy ubierać się tak, aby nie było widać tłuszczyku na nogach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Najistotniejsza kwestia to luźne wdzianka, które nie przylegają do poszczególnych części ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki czy spódnice wyglądają naprawdę seksownie, lecz wyłącznie wtedy, kiedy sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Naturalnie jest sporo pań bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak tego chcą, lecz tutaj trzeba się skupiać na takich paniach, które być może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej w świecie nie chcą wszystkiego pokazywać. Zatem na jakiś okres czasu należy umieścić głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam do niczego potrzebne w najbliższych tygodniach.

Różnokolorowe ubrania to również wspaniały pomysł. Bo co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty i powiedzmy biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, bo po prostu powodują w każdym przypadku nieciekawy efekt. Tzn. wyglądamy sporo grubiej niż jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a najzwyczajniej w świecie obcas. A więc warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam niejako centymetry, to na dodatek w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.