Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

7 listopada 2018 Tranzyt 0

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie była w cali zaspokojona? Panie wymagają sporo czasu, by poczuć kompletną radość z seksu i zostać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że co nie kłopot, co również wiesz, że nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się co szczególnie, ona że w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być środkiem do doskonałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze swoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może zrobić, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas jest sposobność zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał okazja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Teraz nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax Control

derminax

femmax