Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

11 listopada 2018 Tranzyt 0

Untoxin to suplement diety w istot kapsułek. Wyrób ten określony jest do przeprowadzania w terminach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie potrafi stanowić skutkiem przyjmowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przemieszcza się to na właściwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie pigułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji przyjemnej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy brać w trakcie czy po posiłku, popijając niezliczoną kwotą wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można dostrzec tylko po siedmiu dniach od przygotowania jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić gromadzone w temperaturze pokojowej w rodzaj niedostępny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz tworzeniem wilgoci. Produkt dany jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie zapewne istnieć stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai BerryExtreme

african mango