Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 Tranzyt 0

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi stanowić zła dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który usprawnia ich wygląd oraz organizację. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przydają się także dla pań, jak i dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na drugi element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To oczywiście te segmenty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu sposobu i trzymają olbrzymie znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz tym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese