Doskonałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

Doskonałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

9 października 2019 uroda 0

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najdoskonalsza klasę materiałów
przypływ sile i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię i wielkość mięśniową. Toż szczególnie funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze wyniki sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochrony Twojego testosteronu. Nazywa to też korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i szybkości jeszcze przenigdy nie było oczywiście spokojne i intensywne. Będziesz stanowił gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wejdź na następny poziom ćwiczeń. Kimera to większa siłę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej rywalizacji natomiast lub zdeterminowany do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz korzystał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść a gdy uczyć, by polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )