Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże ciężko o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże ciężko o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

9 października 2019 uroda 0

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najpozytywniejsze aktywne składniki świadczą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak bardzo pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze zwykli oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze zupełnie nie istniałoby tak spokojne oraz intensywne.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów stanowi a Twoim wrogiem. Cerberus jest pomocnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak chodził w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, że posiada pasje do organizowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym mięsem i doborem odpowiedniej diety pokazały go jak właśnie myśleć o siebie. Tę umiejętność wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )